Predškoláci, naši hostia

Tento školský rok boli našou návštevou už niekoľkokrát. A naopak, aj my sme zavítali medzi nich do predškolských zariadení.

V pondelok 13. marca to však bolo trošku inak. V tento deň viedli kroky druhákov a predškolákov z MŠ na Komenského ulici do našej hlavnej budovy, medzi veľkých žiakov. Hoci bola prestávka a chodby plné školákov presúvali sme sa v budove plynule za doprovodu zvedavých pohľadov. Naším spoločným cieľom bola krátka prehliadka školy.  Učebne informatiky boli prvou a pre deti najzaujímavejšou zastávkou. Tu si predškoláci za asistencie druhákov a štvrtákov vyskúšali svoje zručnosti v kresliacich programoch. Výsledkom ich úsilia boli pekné práce, ktoré s hrdosťou predstavovali. Nasledujúcimi zastávkami boli školská jedáleň a telocvične. Po peknom spoločnom dopoludní si každé dieťa vyslúžilo malý darček.

V priebehu tohto mesiaca privítame medzi nami aj predškolákov z Materskej školy 9. mája, Litovelskej a Budatínskej Lehoty. Tešíme sa.

Mgr. Jarmila Bandurová

predskolaci1