AKTIVITY(+foto) 2023/2024

Vianočný večierok

Nastal príjemný predvianočný čas a deti v Škd sa rozhodli mať vianočný večierok.Spoločne sme spievali koledy, piesne a deti v skupinkách ukázali svoje talenty.Vládla príjemná vianočná atmosféra.Na tvári sme mali úsmev a v srdiečkach veľa lásky.❤🎄

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok ?

Koľko lásky zmestila Nábrežná do krabíc od topánok? Konkrétne školský klub vďaka deťom, rodičom a pani vychovávateľkam dokázal naplniť a odovzdať 82 krabíc deduškom a babičkám do domovov dôchodcov. Aj tento rok sme sa zapojili do tejto krásnej celoslovenskej zbierky a 1.12. sme krabice odovzdali pani Marcele Liskovej, koordinátorke pre náš okres. Ďakujeme všetkým zúčastneným a dúfame, že naše krabičky dôchodcov potešia. Deti do nich vložili vlastnoručne robené pozdravy, kresby a darčeky…

Jesenné tvorivé dielne

esenné tvorenie sme s deťmi z Škd ukončili tekvičkovou výzdobou. Zapojili sa deti od 1 až po 4 ročník. Niektoré tekvičky sme vyrezali, iné dodekorovali podľa predstáv detí, výstavku sme dotvorili jesennými aranžmánmi z prírodnín. Ďakujeme rodičom za donesené tekvice, bolo ich neúrekom a dúfame, že im naša výstavka bude robiť ešte do konca mesiaca radosť.

Halloween v ŠKD

Dnešný deň bol v škd tak trošku bláznivo-strašidelný. Deti sa premenili po obede na rôzne strašiedielka, ježibaby a iné príšerky. Nasledovali viaceré disciplíny, ktoré museli zvládnuť ak sa chceli dostať na poriadnu párty. Nechýbalo ani rôzne občerstvenie, koláčiky od pani vychovávateliek či strašidelný elixír. Akcia bola náročná, ale veríme, že naše úsilie nevyšlo nazmar a deti si všetko naplno užili. Veríme, že na dnešné popoludnie budú ešte dlho spomínať.