PROJEKT NÁRODNÉ PARKY SR

Dňa 5.júna  si pripomíname SVETOVÝ DEŇ ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA. Pri tejto príležitosti si žiaci našej školy- konkrétne žiaci 7. A, 8.A a 8. B triedy pripravili pod vedením pani učiteliek z biológie,  veľmi zaujímavé pásmo prezentácií a projektov na tému : ,,Národné parky Slovenska“, ktoré odprezentovali a vystavili vo vestibule našej školy. Zároveň boli vystavené aj zaujímavé fotografie našich žiakov, spomedzi ktorých vybrali žiaci tie najkrajšie  a tak sme udelili tri prvé miesta. Tu sú víťazi:

 

1. miesto – Marek Kubala 9.C     2. miesto – Alžbeta Vaňková 7.A     3. miesto – Martin Vlček 7.A
SAM 3301     SAM 3303     SAM 3302

Víťazom samozrejme gratulujeme a dúfame, že sa aj naďalej budú venovať krásnej záľube a  objavovať  krásy našej prírody.

Ďalšie veľmi zaujímavé fotografie, ktoré mali aj pomerne veľa hlasov  sú :

Matej Čulák – 9.C    Radko Šmehyl – 5.B
 SAM 3304    SAM 3305

 

Aj ostatné ,,dielka“si zaslúžia pozornosť a uznanie, ako ste sa mohli presvedčiť počas výstavy.

 

Májka Šimášková – 6.C    Marcel Vasiľák – 8.A (č.8, 21 a 22)
npsr2    npsr21
npsr8    npsr22

Zanechať odpoveď