Hurá do kina!

Čo tak ísť do kina ? V triede  sa zodvihlo viacero rúk, a tak  sme sa spoločne dohodli na sobote  13. septembra .

Stretli sme sa na železničnej stanici a cestovali do kina Ster Centrum Cinemas v Žiline . Medzi nami sa ocitli prváci, druháci i šiestaci,

tiež žiaci našej školy, ktorí patrili do skupiny súrodencov či bratrancov detí 4.B triedy s rovnakým záujmom pozrieť si dobrý 3D film .

No a už len stačilo zaplatiť  vstupné, nasadiť si špeciálne okuliare a zrazu sa nám okolitý svet zjavil plasticky, ako by bol všade okolo nás a nie iba na plátne. Stali sme sa súčasťou deja a mali pocit, že postáv a predmetov sa môžeme dotknúť, tak boli blízko.

A aký titul sme si vybrali ? Príbeh  Ako vycvičiť draka 2, ktorý postupne poskočil do dračieho raja , kde ľudia a draci žili v   harmónii , navzájom sa rešpektovali a mali  radi .

Aj my si prajeme žiť v našom triednom raji, v ktorom by platili rovnaké  pozitívne pravidlá.

Deti 4. B triedy

Mgr. Jarmila Bandurová