Lyžiarsky výcvik 2017 – Vyšná Boca

Plánovaný lyžiarsky výcvik žiakov siedmeho ročníka sa tento rok uskutočnil od 19.2.-24.2.2017 v lyžiarskom stredisku Liptovského regiónu – Ski centrum Bačova Roveň vo Vyšnej Boci. 3 vleky zabezpečovali našu prepravu na svah. Svoje hlávky si 42 žiakov a piati vedúci (M.Vlčáková, A.Kavacká, I.Jurkovič, A.Ochodničanová a R.Jurkovič) po náročných dňoch lyžovania vždy sklonili v Penzióne Boca. Ten nám poskytol i chutné stravovanie, priestor na oddych a zábavu. Po dennom lyžovaní a stravovaní vo večerných hodinách prebiehali v spoločenskej miestnosti školenia, prezeranie fotografií, videí z toho dňa a zábava. Streda poobede bola venovaná prechádzke po okolitej krajine. Okrem starých dreveničiek, nových dreveníc, kostola a prírody sme si mohli prezrieť aj Banícky dom Vyšná Boca (objekt ľudovej architektúry z roku 1766). V predposledný deň bolo vyhodnotenie všetkých lyžiarskych skupín, čistoty izieb a záverečná diskotéka. Po naložení lyží a batožiny do autobusu Zanado, sa všetci žiaci zdraví a bez úrazu vrátili ku svojím rodičom. (I.J.)
Ak by ste mali záujem, kliknite si na kamerové zábery z dní, kedy sme boli na lyžiarskom výcviku, možno nás tam zbadáte  http://www.holidayinfo.sk/sk/Kamera/VysnaBoca/430 .