Máte kultúrny deficit ?

Máte kultúrny deficit ? My vám pomôžeme. Zoberieme vás na koncert. Žilinskí rockeri hľadajú na svoju obživu aj takúto formu zábavy. Po jesennom koncerte Borisa Letricha (AYA), medzi nás prišiel Jaro Gažo (Arzén) a Juraj Jaroščiak (Hoten Toten a Seven Ate). A je veľmi motivujúce, keď sa spojí zábava so vzdelávaním. Žiaci prvého stupňa sa dozvedeli o základoch prvej pomoci, od zavolania na telefonickú linku 155, cez priebeh telefonátu až po záchranu ľudského života a prichod zdravotníckeho personálu. Druhostupniari prešli svetovým (Spievanie v daždi, Mama Mia, We Will Rock You), ale predovšetkým československým muzikálom, jeho vznikom, nahliadnutím do zákulisia. Žiaci si vypočuli prehľad tých naj hitov muzikálov Hamlet, Rebelové, Neberte nám princeznú, Dracula, Cigáni idú do neba, Fontána pre Zuzanu alebo Na skle maľované. (Láska, jenom láska, Nie si sám, Andro verdan, Hej baby, baby, Voda čo ma drží nad vodou či Lipová lyžka) 🎶❤️🍀 Dnešný koncert bol zároveň pozvánkou na Kysucký jarmok, kde sa Arzén predstavia v plnej rockovej paráde. 🎸🎤🍀