OLYMPIJSKÝ DEŇ 2016 NA ZŠ NÁBREŽNÁ

Dňa 20.5.2016 sa u nás už tradične konal Olympijský deň na ZŠ. Po rannom behu žiakov 3.- 4. ročníka ZŠ (viac fotogaléria), nasledoval celý poldeň venovaný škôlkárom nášho mesta. ZŠ Nábrežná v spolupráci s CVČ KNM, bola usporiadateľom už tradičného Olympijského dňa pre materské školy v areáli našej školy, na ktorý sa nielen deti MŠ Komenského KNM, MŠ 9.mája KNM, MŠ Litovelská KNM veľmi tešia. Športový poldeň venovaný skákaniu, šprintu, hádzaniu, prekážkovému behu a štafete, začal hymnou – zapálením ohňa – vztýčením vlajky a skončil vyhlasovaním výsledkov a odmeňovaním. Samozrejme nechýbal vydarený ceremoniál so zapálením ohňa, vztýčením olymp. zástavy a sľuby športovcov i rozhodcov. Dokonca i počasie bolo naklonené tejto akcii. Už teraz si rezervovali škôlky aj budúci rok 🙂 .
Sponzormi podujatia boli: ZŠ Nábrežná KNM, Rodičovská rada pri ZŠ Nábrežná KNM, CVČ KNM, pán Dušan Mičian a Prima banka Slovensko, a.s. v KNM. Ďakujeme!
(I.J.2016)

Zanechať odpoveď