Átrium okrásnelo skalkami

Vnútorný exteriérový priestor v areáli hlavnej budovy školy, ktorý všetci poznáme ako átrium, mení svoj vzhľad. Vďaka pani učiteľkám Vaňkovej a Galgaňákovej a šikovným žiakom, sme si skrášlili okolie okrasnými  rastlinami a skalkami. Prísľubom pána primátora a investičného oddelenia nášho zriaďovateľa, by malo prejsť rekonštrukciou aj zarastené a časom opotrebované tenisové ihrisko. To, že toto okolie je často lemované odpadkami z plastových obalov mliečnych výrobkov alebo šupkami ovocia, ktoré dostávame na prilepšenie v školskej jedálni, je už problém časti nevychovaných nespratníkov, tiež našich žiakov. Mali by sme všetci svojou maličkosťou prispieť  k skrášľovaniu okolia školy, ktoré je na očiach každý deň cudzím stravníkom ale aj širokej verejnosti. Celkový obraz školy vytvára aj jej vonkajší vzhľad a prvý dojem z nej.

Zanechať odpoveď