Beseda so včelárkou

Ako aj po iné roky tak aj tento šk. rok , 13.12.2013 sa uskutočnila veľmi zaujímavá beseda na tému ,,VČELA MEDONOSNÁ´´.V tento deň medzi nás zavítala veľmi milá pani včelárka Hanka z Horného Vadičova, ktorá nám porozprávala veľa zaujímavého o tomto užitočnom a nenahraditeľnom hmyze. Doplnili sme si tak už získané vedomosti na hodine biológie, ale vyskúšali sme si aj vlastnoručnú výrobu voskovej sviečky z pravého včelieho vosku a sladkou odmenou boli oblátky s  ,,pravým včelím medom´´, ktorý nám doniesla sama pani včelárka, chutil vynikajúco! Na záver sme po skupinkách vytvorili pekné a poučné projekty o včele medonosnej. Naše projekty si môžete prezrieť na chodbách našej školy! Pani včelárke a aj pani učiteľkám biológie patrí naše ďakujem za zaujímavú formu vyučovania.

Žiaci šiesteho ročníka.

Zanechať odpoveď