Cesta za bábkovým predstavením

V dnešnej hektickej dobe akosi zabúdame na jednoduché radosti života. Jednu takú radosť pocítili žiaci 1.-2. ročníka ZŠ, Nábrežná 845/17 z Kysuckého Nového Mesta, keď cestovali na predstavenie do Bábkového divadla Žilina vlakom. Pocit radosti bol pre niektorých žiakov už hneď od začiatku cesty, kedže cestu vo vlaku absolvovali po prvýkrát. Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. –pobočkaŽilina, zabezpečila pridanie vozňa, a tak cesta za divadelným zážitkom, nebola ničím rušená. Po príchode do divadla nás ohúrili krásne, zrenovované priestory, a to nebolo jediné prekvapenie. Divadelné predstavenia „Zvedavý sloník“dokázalo deti aktívne vtiahnuť do deja. Predstavenie bolo živé, zábavné a aj výchovne doplnené perfektnými pesničkami. Vysokoprofesionálny prístup bábkohercov a rozdávanie radosti prostredníctvom divadelných bábok bol pre deti zážitkom. Scéna, bábky boli detailne a veľmi pekne vyrobené. Zanechaná radosť sa odzrkadľovala na tváričkách našich detí. Divadlu prajeme ešte veľa krásnych rozprávok a veľa spokojných detských divákov. Ďakujeme za príjemný zážitok a tešíme sa na ďalšie predstavenia….
A radosť ďalej pokračovala na Hlinkovom námestí, kde Slovenský spolok študentov zubného lekárstva poskytli našim najmenším inštruktáž správnej techniky čistenia zúbkov. Záver krásneho dňa emočne doplnil poschodový vlak, ktorým sa deťúrence vrátili k svojím rodičom. Všetkým, ktorí nám spestrili deň, ďakujeme. Aj Tebe slniečko!

20150429 105849

20150429 105913

20150429 105854

Zanechať odpoveď