December – čas Vianoc, Vianočné trhy

December v Školskom klube sa niesol v znamení zimy, prípravy na Vianoce a Vianočné trhy. V priestoroch klubu rozvoniavali medovníky, ktoré prváčikovia s láskou zdobili. V tento čas nás prišiel pozrieť aj náš Pán riaditeľ, ktorý najskôr pozorne detičky sledoval, nakoniec sa aj odvážil ozdobiť zopár perníčkov J.

Deti dôsledne a tvrdo pracovali, vyrábali rôzne ozdoby a dekorácie, ktoré by mohli predať na Vianočných trhoch. Nakoniec prišiel ten čas, a oni sa mohli postaviť za „trhové pultíky“ a vyskúšať si prácu obchodníkov na Vianočných trhoch. Predávali o sto šesť, strieľali ceny, o akých sa Vám ani nesníva. Alebo naopak prváčikovia sa nechali aj oklamať od svojich starších kamošov a namiesto 1eura predali výrobky aj za 1cent J ..ale toto všetko k predaju patrí.

Atmosféra bola priateľská, rodičia si spolu s deťmi nakúpili čo sa im páčilo, občerstvili sa perníkom či punčom, postáli, porozprávali sa a všetci sme si spolu vychutnávali tieto chvíle.

Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým, ktorý nám akýmkoľvek spôsobom prispeli k tejto úžasnej akcii. Peniažky z vianočných trhov budú použité opäť ako každý rok pre naše detičky. Pani vychovávateľky ich za to pozvú na zmrzlinu, zaplatia divadelné či hudobné predstavenie, nakúpia hračky alebo materiál na ďalšie tvorenie.

Ďakujeme a tešíme sa opäť o rok 🙂 🙂 🙂