Detský karneval vo štvrtom ročníku

Dňa 27.februára 2015 sa uskutočnil tradičný detský karneval žiakov štvrtého ročníka. Na  úvod karnevalu vyšli všetky masky na parket a začali v kruhu tancovať, aby sa osmelili. Následne sa začalo predstavovanie masiek. Deti sa predstavili v najrozličnejších maskách od víl, supermanov, pirátov, futbalistov, kovbojov či zvieratiek. Všetky z nich boli veľmi zaujímavé a pekné. Popoludnie bolo plné zábavy, súťaží a radosti. Pre deti bolo pripravené občerstvenie. Chutné šišky pripravili naše pani kuchárky a o ostatné sa postarali mamičky našich žiakov. Každá maska bola obdarovaná. Karneval bol skvelý a všetci sa už spoločne tešíme na ďalší rok! Vďaka za uskutočnenie tejto  akcie patrí všetkým, ktorí sa podieľali na jej príprave.

Mgr. Jana Čelková

Zanechať odpoveď