Druhácky šiškový karneval

Utorok 10.2. 2015 bol pre druhákov karnevalovým dňom. Počas promenády sme sa pokochali pohľadom na rôznych maskách. Medzi dievčatami viedli princezné, ale mali sme aj lienku, včielku, Červenú čiapočku, čarodejníčky, Pipi, či Minie, čerticu aj mačičku, tanečnicu i dúhovú vílu. Chlapci boli rytieri, futbalisti, zálesáci, spidermani i batmani, nechýbala ani kostra, starwars a tajuplný Zoro. Zábava začala piesňou Keď si šťastný …….a potom už tanečné kolé striedali súťaže….. v jedení šišiek, stoličkový tanec, tanec s balónmi, chôdza s knihou na hlave. Na občerstvenie nechýbali chutné šišky, rôzne slané a sladké dobroty, ktoré deťom pripravili ich mamičky, za čo im v mene detí ďakujeme. Nezabudli sme ani na peknú odmenu pre každú masku. Deti sa už teraz tešia na budúce fašiangy.
Moje poďakovanie za super spoluprácu pri príprave a organizovaní patrí kolegynkám Helke Radolskej, Janke Drexlerovej a Majke Kiššovej.
Mgr. Ľubomíra Hrušková

Zanechať odpoveď