Hotel Transylvánia 2

Rozprávky odnepamäti prinášajú radosť a pomáhajú spoznať dôležité hodnoty. Miluje ich každé dieťa a nejeden dospelý. Aj preto sme sa v sobotu 03.10.2015 rozhodli navštíviť Multikino Ster Century Cinemas v Žiline. Poobede sme sa všetci stretli na železničnej stanici. Ocitli sa medzi nami žiaci štvrtého a prvého ročníka, ako aj ich starší súrodenci a rodičia. Nedočkavých žiakov s radosťou sprevádzali pani učiteľky Mgr. Martina Janeková, Mgr. Jarmila Bandurová. Z programu kina sme si vybrali animovanú rozprávku Hotel Transylvánia 2, kde detský divák ocení najmä hravý štýl a superrýchle schopnosti hlavných hrdinov. Deti si nasadili 3D okuliare a preniesli sa do ríše príšeriek a strašidiel. Zoznámili sa s grófom Draculom, jeho priateľmi, i malým vnukom Dennisom, ktorého mama striktne vedie životom bez hrôzy a strašenia. Napínavý dej je plný prekvapení, humoru, lásky a priateľstva. Podarí sa Draculovi dosiahnuť, aby sa z jeho vnúčika stal upír? My to už vieme J.

Mgr. Martina Janeková

Zanechať odpoveď