Jarná vychádzka do čarovnej prírody

V nedeľu 17.04.2016 si žiaci 4.A a 1.B naplánovali ďalšiu spoločnú aktivitu. Počasie nám prialo, slniečko svietilo, batôžteky boli pripravené, a preto sme sa plní radosti vybrali spoznávať naše okolie. Rozhodli sme sa navštíviť rekreačné stredisko Veľké Ostré. Trasa nebola náročná, prešli sme kus cesty po lúke, po lese i po ceste, až sme sa dostali do vytúženého cieľa. Tu na nás čakala veľká lúka, obklopená borovicovým a smrekovým porastom, ako aj množstvo turistických chodníkov. Vládlo tu pokojné ticho. Postupne za nami poprichádzali aj viacerí rodičia. Spoločne sme sa zahrali rôzne športové hry, vyšantili sa na preliezačkách, porozprávali sa, pobehali si a pomaly sa pobrali domov. Odchádzali sme s príjemnou únavou a krásnymi zážitkami.

Mgr. Martina Janeková

Zanechať odpoveď