Milá návšteva

Malí školáci a predškoláci sa opäť stretli.

V piatok  22. marca zavítali medzi nás deti z Materskej školy na Komenského ulici. Privítali ich naši druháci a pani učiteľky Hrušková a Bandurová.

Deti predškolského veku si mohli vyskúšať, aký je to pocit byť vo  „veľkej”  škole. Priestory tried prvého a druhého ročníka už dobre poznajú, a tak bol čas na väčšiu výpravu. Našou prvou zastávkou bola učebňa informatiky. Za milé prijatie ďakujeme pani učiteľke Janke Vlčkovej a pani zástupkyni Čepelovej.  Vynovené priestory triedy hudobnej výchovy boli ďalšie v poradí. Tu nás prilákal spev a hra na hudobné nástroje. S pani učiteľkou Kormanovou a jej žiakmi si všetci spoločne veselo  zaspievali a zahrali. Aj školská jedáleň bola pripravená prijať väčšie množstvo detí. Výborný voňavý  teplý čajík bol príjemným osviežením pre každého z nás.

Dúfame, že deti si zo školy odniesli nielen malú maškrtu a náš školský časopis Záškolák, ale aj dobrý pocit, že aj ony budú o chvíľu školáci.

Tešíme sa ešte na ďalšie podobné stretnutia s predškolákmi z  Materskej školy 9. mája a Budatínskej Lehoty.

Ďakujeme za príjemne strávený čas.

Mgr. Jarmila Bandurová