O pohár riaditeľa CVČ 2016

Prvý decembrový deň chlapci 3. a 4.ročníka ZŠ mali v športovej hale mesta svoj tradičný halový turnaj, na ktorom sa mohlo zúčastniť všetkých 12 škôl z okresu KNM. Pri tejto príležitosti chlapci: S.Ondrejáš, A.Kadura, R.Čimbora, M.Jakubík, brankár D.Malich, K.Vlček, P.Barútik, M.Truchlík a J.Handlovský odohrali veľmi dobré zápasy so ZŠ Kysucký Lieskovec (2:0) a ZŠ Clementisova (2:1). Naši žiaci vyhrali všetky svoje zápasy, zvíťazili v tohtoročnom turnaji a získali pohár. V propozíciách CVČ bolo stanovené, že ak škola zvíťazí 3x po sebe, pohár potom ostáva škole natrvalo. Keďže aj predchodcovia týchto aktérov v rokoch 2014, 2015 a teraz v roku 2016 obsadili prvé miesto, táto trofej – pohár, ostáva definitívne na našej škole.   (I.J., 1.12.2016)