Príbeh o Jeanovi Valjeanovi

Príbeh o Jeanovi Valjeanovi, galejníkovi na úteku, vychádzajúci z kultového románu francúzskeho klasika Victora Huga „Les Misérables“ (1862), ktorý našiel absolútne adekvátne spracovanie v javiskovom muzikálovom stvárnení, sa predstaví od septembra v repertoári divadla Nová scéna v Bratislave. Muzikál doteraz videlo viac ako 70 miliónov divákov, uviedli ho v 52 krajinách v 22 rôznych jazykoch.
Excelentné spevácke a herecké výkony v podaní slovenských a českých muzikálových hviezd vo veľkolepej scéne s podmanivou hudbou, nádhernými kostýmami a živým orchestrom. Po spoločných zájazdoch na predstavenia Mamma Mia a Mária Terézia, vás pozývame do Bratislavy aj tentokrát. Záujem o lístky na tento úspešný muzikál a veselú spoločnosť počas soboty 26. októbra, ohláste na riaditeľstve školy do 15. septembra. Tešíme sa na nádherný kultúrny zážitok s Vami.