Viem čo zjem pokračovanie

Druhý časovo tiež veľmi náročný projekt ,,Viem, čo zjem“ organizovala spoločnosť Nestlé. Naši žiaci troch tried – 4.A, 5.D a 6.C  pod vedením p. uč. triednych sa počas celého roka  až do 31.mája snažili plniť zadané úlohy , vypracúvali rôzne pracovné listy na dané témy v rámci vybranej témy- zamerali sa napr. na prípravu rôznych zdravých nátierok, ovocno-zeleninovej šťavy, chutných a zároveň zdravých koláčov, zorganizovali sme aj výstavku ovocia a zeleniny ku ,,Svetovému dňu zdravej výživy“ (16.október), spolu sa nám podarilo odšťaviť jabĺčka z nášho školského sadu a tak ponúknuť deťom celej školy čerstvú zdravú šťavu. V priebehu školského roka sme Vás priebežne informovali o realizácii projektu aj na stránke našej školy. Súčasťou daného projektu  bola aj súťaž ,,Zdravé a chutné raňajky“- žiaci si museli vymyslieť  a zrealizovať svoj vlastný recept . Nápady boli naozaj pestré , ale vybrať sme museli len jeden. Keď aj nevyhráme – určite sa deti veľa naučili o zdravom stravovaní , zdravých potravinách, pitnom režime, hygiene potravín , o ovocí a zelenine a pod. Veríme, že tieto svoje vedomosti využijú pre rozvoj svojho zdravia . Pripájame tiež aktuálne fotografie.

Aktivity 4.A

Aktivity 5.D