Aj pani Jeseň máme radi!

Ani sme sa nenazdali a už tu máme jeseň v plnom prúde. Na školskom dvore sme privítali pani Jeseň, ktorá nám zafarbila do zlatista listy na stromoch. To bola príležitosť pre naše nôžky a rúčky, ktoré sa 10.10.2015 rozbehli s vetrom o preteky po lúke s našimi šarkanmi. Boli krásne a vznešené na jesennej oblohe. Celú akciu pozorovalo už aj zubaté slniečko.

Slnečné a teplé dni vystriedalo sychravé počasie, čo nás síce veľmi neteší, ale to nám nebráni v našej práci. Hlavná miestnosť v CVČ v Kysuckom Novom Meste sa v utorok, 7. 11. 2015, v dopoludňajších hodinách premenilo na tekvičkové pole. Po krátkom rozhovore o jeseni v krátkej básničke, výstavke tekvíc, sme sa pustili do práce. Nevyrástli tu však obyčajné tekvice, ale vyrobené z farebného papiera. Každá tekvička bola originálna. Víťazmi sa stali všetci zúčastnení, ktorí boli odmenení sladkou sladkosťou odmenou. Tvorivé dielne bývajú vždy hravou a veselou záležitosťou pre malých i väčších. Z papiera, korálikov a ozdobného materiálu sme spoločne vytvorili krásne a originálne dielka, ktoré ešte dlho budú zdobiť priestory našej Základnej školy Nábrežná v Kysuckom Novom Meste.

Úžasná atmosféra, dobrá nálada, ktorú sme strávili spoločne s tetami D.Kafčákovou, M.Klušákovou a J.Pavlusikovou v rámci Šarkaniády a Tekvičkového dňa, nám ešte dlho zostane v  pamäti. Tešíme sa na ďalšie podobné podujatia.

ĎAKUJEME, žiaci druhých ročníkov zo ZŠ Nábrežná!

Zanechať odpoveď