Aktivity na hodinách Techniky

Vyučovanie predmetu Technika  je pre našich žiakov veľmi  zaujímavé a pútavé, Zdokonaľujú sa najmä v zručnostiach pri práci s rôznym náradím v dielni, kde zhotovujú s p. učiteľom super výrobky ako sú napr. vyvýšené záhony na náš školský  pozemok, netradičné spoločenské hry, kŕmidlá pre vtáčiky a za posledné hodiny vytvorili nádherný komplex pre obyvateľov nášho pozemku, ktorý bude vítať návštevníkov našej záhrady – ubytovanie tu nájdu- vtáčiky ale aj rôzne druhy hmyzu. (prikladáme aj fotografie). Čo je však dôležité, že žiaci využívajú svoje nápady a tvorivosť. V školskej kuchynke zasa vypekajú a vyvárajú rôzne voňavé dobroty- koláčiky, palacinky, pomazánky, pizzu, dokonca halušky .Taktiež vyrábajú voňavé mydielka, získavajú základy šitia, vyrábajú maľované tašky, využívajú odpad  napr. kartón a vytvárajú z neho rôzne úžitkové predmety, tvoria tiež darčeky pre svojich budúcich spolužiakov- našich budúcich prváčikov. Však posúďte sami- tu je tých pár sľúbených fotografií: