Halloweensky týždeň v školskom klube

Prvý novembrový týždeň sa v školskom klube niesol v strašidelnej Halloweenskej nálade. Keďže sa u nás tento sviatok neoslavuje a nepatrí k našim sviatkom, v rámci poznávania kultúr iných krajín sme si aspoň spoločne pripomenuli niektoré zahraničné tradície spájané s týmto sviatkom. Potom sme spoločne zdobili tekvice rôznymi technikami od vyrezávania, maľovania, dekorovania až po kvetové aranžmány v tekviciach, ktoré ešte stále skrášľujú priestory našej školy. Okrem ozajstných tekvíc sme vyrobili z papiera či iných materiálov aj iné strašidelné príšerky. Pavúky, netopiere, bosorky, duchov by ste mohli vidieť pri vstupe do školy. Deti strašidelná tématika zabavila a veľa sme sa pri nej nasmiali.