All Star School – Súťaž o workoutové ihrisko

Tešíme sa, že zatiaľ celkom úspešne bojujeme o workoutové ihrisko v celoslovenskej súťaži „ALL STAR SCHOOL – školy, ktoré najviac žijú pohybom a športom“
Rozdiel medzi zapojenými školami sa každý týždeň mení. Záleží na každom žiakovi, učiteľovi, zamestnancovi, rodičovi či priateľovi našej školy, aby svojím opakovaným hlasovaním pomohol zabojovať o celkové víťazstvo. V hre je ihrisko v celkovej hodnote 15.000 €, ktoré len tak na ulici nenájdete a ani v rozpočte školy. Hlasujme teda všetci za našu školu, za naše deti, športovcov, ktorí v modernom trendovom workoute nájdu priestor na budovanie svojho tela, zvyšovanie svojej kondície – video číslo 42 nájdete na adrese

www.mozebyt.sk/all-star-school/videa-hlasovanie-2019/

 

Súťaž prebieha od 2. 12. 2019 do 28. 2. 2020. Hlasovanie je bezplatné a online. Klikať za našu školu je možné zadarmo a opakovane (neobmedzene na jednu IP adresu). Organizátor pripravil zaujímavé ceny aj pre tých, ktorí posielajú hlasy pre svoju školu. Ďakujeme za vašu priazeň a podporu.