Bláznivo – strašidelné popoludnie v ŠKD

V piatok sme strávili s deťmi zábavné popoludnie s pohybovými, strašidelnými a zábavnými súťažami – prekážkový let na metle, netopierí kruh, čertovo vrece, čarodejníkov tajomný kotol či pavučina.Deti si poobliekali masky, pomaľovali tváre a z každého oddelenia po módnej prehliadke strašidiel vybrali najkrajšie masky. Potom pokračovala disco zábava so strašidelným občerstvením. Strašidielka si tento deň veľmi užívali a samozrejme aj my, pani vychovávateľky máme radosť z vydarenej akcie. Na toto veselé popoludnie sme si vyzdobili oddelenie krásnymi jesennými dekoráciami, pripravili sme si masky a strašidelné škrabošky, pomaľovali tváre. Najradšej máme súťaže na čerstvom vzduchu, od ktorých nás neodradilo ani typické jesenné počasie. Chutné občerstvenie, dobrá nálada a tanec v maskách neodmysliteľne patrili k tomuto príjemne strávenému popoludniu. Na záver,, strašidielka z ŠKD,, čakala sladká odmena, ktorú si všetci zaslúžili. A ako dôkaz, že niektorí žiaci boli naozaj na nepoznanie, prikladáme aj pár fotografii. ??