DOBROČINNÝ  KREATÍVNY  DOPING

DOBROČINNÝ  KREATÍVNY  DOPING

Opäť sme sa po roku stretli na dobročinnom kreatívnom dopingu, na ktorom sme už tretíkrát vyrábali darčeky pre deti po transplantácii kostnej drene. Naši drevení anjelici poputujú na bratislavské Kramáre, kde sa liečili alebo stále liečia deti nielen s onkologickými ochoreniami, ktoré vyžadujú transplantáciu kostnej drene. Tá je dnes jedným zo spôsobov liečby a v mnohých prípadoch zachraňuje ľudské životy. I týmto stretnutím sa učíme viac o tom, že pomáhať je možné aj ináč, ako len peniazmi. Popri výrobe drevených darčekov sme popíjali vianočný punč, ktorý nám pripravili naše pani kuchárky (1000x ďakujeme), a tak sme zahájili čas adventu nielen v našich mysliach.

@JMK a R.Vlčková  #pomahamesusmevom #1000statocnych #transplantaci