Florbal – Okresné kolo žiakov

Dňa 11.2.2016 sa v mestskej športovej hale konalo okresné kolo starších žiakov vo florbale. Tentokrát prišlo osem družstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. Naša reprezentácia (Korčák, Jačmeník, Kohút, Lisko O., Pavlusík, Ščamba, Tichý, Čuraj) odohrala v skupine 3 víťazné stretnutia a nenašla premožiteľa (viď.tabuľka). V boji o postup sem odišli s dlhým nosom až po nájazdoch, lebo v normálnom hracom čase sa stretnutie skončilo stavom 1:1 (s budúcim víťazom turnaja Rudinou). V zápase o 3.-4. miesto sme opäť potvrdili kde patríme a vyhrali sme druhý krát nad Kys. Lieskovcom 1:0. Z mestských škôl sme najlepšie zabodovali len my, ale chlapcom 3.miesto nestačilo a boli sklamaní (tu vidieť, keď rozhoduje 1 gól, jedna chvíľa, jedno zaváhanie, jedna náhoda ).
(I.J.2016)

Zanechať odpoveď