Futbalové striebro 2015

Dňa 30.4.2015 sa konalo v mestskej hale okresné kolo Minifutbalu žiakov a žiačok ZŠ (1.9.2004 a ml.)- McDonald´s Cup 2015. Z 12 škôl v okrese sa na turnaji zúčastnili 4 družstvá.
Chlapci: Rajdík J., Kameništiak M., Kvašňovský D., Magoč A., Petev A., Ševčík S., Vnuk T. a Szíjjártó A., odohrali nasledovné zápasy:
ZŠ Nábrežná-ZŠ Dolinský Potok 2:0
ZŠ Nábrežná-ZŠ Clementisova 2:2
ZŠ Nábrežná-ZŠ Ochodnica 3:1 ;
Rovnaký počet bodov, ale o 3 menej strelené góly nás zaradili na striebornú priečku.
O pár dní neskôr, 5.5.2015, sa konal turnaj mladších žiakov ZŠ (1.1.2002 a ml.) – Malý futbal Dôvera Cup 2015, pod holým nebom, na umelej tráve ZŠ Clementisova.
Tentokrát prišlo o jedno družstvo viac, takže 5 škôl z 12-tich bojovalo o postup do ďalšieho kola celoslovenskej súťaže:
ZŠ Nábrežná-ZŠ Snežnica 11:0
ZŠ Nábrežná-ZŠ Clementisova 6:0
ZŠ Nábrežná-ZŠ Kysucký Lieskovec 2:1
a záverečný „finálový zápas“ ZŠ Nábrežná-ZŠ Horný Vadičov 0:2 ;
Minuloročné prvenstvo M.Čuraj, CH.Galvánek, S.Juríček, M.Mindek, J.Phan, A.Szíjjártó, M.Tichý, D.Tolnaj síce neobhájili, ale aj striebro sa cení.
Ďakujeme za reprezentáciu a veríme, že tak ako disciplinovane hrali a čakali na zápasy v turnajoch, budú pokračovať aj vo svojich školských povinnostiach. ( I.J.2015 )