Koncoročný výlet v Oščadnici

Aj tento školský rok sa končí a prišiel vytúžený čas výletov. Žiaci 1.B a 4.A sa rozhodli koncoročný výlet tráviť spoločne a vybrali sa v dňoch 10.–12.06.2016 do krásnej prírody v Oščadnici. Ubytovali sme sa v Penzióne pri Trojičke, ktorý sa nachádza priamo v centre. Nečakali sme ani chvíľu a hneď sme utekali pozorovať krásu prírody, užívať si čerstvý vzduch, vyblázniť sa na preliezačkách a chlapci si samozrejme zahrali futbal. Silu a energiu sme si dobili pri chutnej večeri, po ktorej nás čakal ďalší program – spoločenské hry a vytúžená diskotéka.

Ďalší deň bol tiež plný zážitkov. Doobeda nás čakala turistika a športové hry. Navštívili sme aj známu krížovú cestu na kalvárskom vŕšku, ako aj Kostol nad Kalváriou. Unavené a vyčerpané telíčka sme si potom zrelaxovali vo wellnesse. Večer opäť patril spoločenským hrám, ako aj pozeraniu rozprávok. Aj na tomto výlete sme nazbierali množstvo nových zážitkov a upevnili priateľstvá medzi triedami. ☺

Mgr. Martina Janeková

Zanechať odpoveď