Krása umeleckého slova

Dňa  27. januára 2016 učebňa č.21 ožila umeleckým slovom. Zišli sa v nej víťazi triednych kôl súťaže Hviezdoslavov Kubín, aby predviedli svoje recitačné schopnosti a nadanie. Súťažilo sa v dvoch  kategóriách –  v prednese poézie a prózy. Výsledky súťaže sú nasledovné:

II. kategória (5. – 6. roč.)                                                      III. kategória (7. – 9. roč.)

Poézia:   1. miesto Matúš Máca                                       Poézia:    1.miesto Martin Doo

2. miesto Adriana Janíčková                                             2. miesto Ema Babuljaková

3. miesto Tatiana Buttová, Jakub Poplanúch                    3. Miesto Romana Žilková

Próza :  1.miesto  Aneta Staníková                                Próza:    1. miesto Soňa Vlčková

2. miesto Ivana Hvolková                                              2. miesto Denisa Fujašová

3. miesto Terézia Zajacová                                            3. miesto Lucia Ondrušková

Všetkým oceneným srdečne blahoželáme a  ďakujeme za prekrásny umelecký zážitok. Keďže súťaž je postupová, víťazi budú našu školu reprezentovať v okresnom kole, ktoré sa uskutoční v marci. Želáme im veľa zdaru a veríme, že budú úspešne reprezentovať našu školu  v rámci mesta i okresu.

Zanechať odpoveď