Karneval druhákov v DK

Fašiangový čas prináša zábavu, radosť, veselosť. Preto  sa prvá februárová nedeľa niesla v duchu detského karnevalu, na ktorý sa tešili predovšetkým druháci. Vyzdobená spoločenská sála v DK v KNM sa  zmenila na rozprávkovú krajinu, keďže do nej zavítalo mnoho postáv nielen z detských rozprávok, ale aj zo zvieracej ríše. Iba maškarný ples je miesto, ktoré je plné fantázie, kde sa spolu v dobrej nálade zabávajú princezné s ninja bojovníkmi, pavúčí muž s nežnou baletkou, zvieratká z lesa s lietadielkom, Shrek a kovboj, tiger s Indiánom, krehká víla s pirátom….. V tanci, na rôzne detské pesničky, sa vykrúcali deti spolu so svojimi  učiteľkami a rodičmi. Rozpútala sa veselá a nespútaná zábava. Program v sebe skrýval predstavovanie masiek, tombolu, piesne so zaujímavým programom, tance so šašom. Všade naokolo vládla vynikajúca atmosféra. Ako zvyčajne, tak aj teraz môžeme skonštatovať, že to  bolo fantasticky strávené nedeľné popoludnie,  plné zábavy a skvelých ľudí z CVČ v KNM. Všetky masky boli za svoju originalitu odmenené malou odmenou, no najkrajšou odmenou boli rozžiarené detské očká, radosť, dobrá nálada a pekný zážitok, na ktorý budeme dlho spomínať, lebo: „Už še Fašang kraci, už še nenavraci!“

 

Zanechať odpoveď