Medzinárodný deň detí

Nad každým dieťaťom by malo visieť označenie ,,Zaobchádzajte opatrne, obsahuje sny.“ Aké to je sa dívať očami dieťaťa? 1. júna nám dospelákom deťúrence naše nasadili okuliare, do ktorých vložili fantáziu a svoje sny. A aj my vekovo starší sme sa opäť raz stali deťmi. Ja som presvedčený, že sa nám na tohtoročnej oslave MDD podarilo na Nábrežnej aspoň maličké sny našim deckám naplniť. A že ohlasy boli nanajvýš pozitívne, no čítajte a pozerajte, voňajte veľmi živé, emotívne a voňavé video z tejto vydarenej akcie…. V mene žiakov a rodičov 4.B a samozrejme aj za seba Vám veľmi pekne ďakujeme za super MDD. Poďakovanie písali rodičia mne, ale patrí všetkým čo ste to zorganizovali. VĎAKA…. Ďakujeme za super Deň detí…v mene rodičov aj detí..Dobrý deň, chcem poďakovať za to, ako ste pripravili MDD pre deti. Deti boli nadšené. Vážim si (aj za iné aktivity), že spestrujete školský život deťom?. Nech sa Vám darí aj všetkým, ktorí sa na tom podieľajú….Teda ešte raz klobúk dole čo ste dnes tým deťom dali. Zážitok aj pre mňa….Toto zorganizovať a vymyslieť, to chce veľa síl…Keď ma škola perfektného riaditeľa tak aj MDD bolo krásne zorganizované ????❤…Perfektné, paráda. Krásne MDD všetkým a aj tým dospelým deťom, čo toto nádherne pripravili. ???Top…..Bolo úžasne. Ďakujemeeee… veru PARAAADA???…Tak to teda hej, parádny deň detí.?….Ďakujeme v mene všetkých detí ????…Bolo to veľmi super.???..No teda pán riaditeľ ?? parádička, budú mať krásny deň♥️♥️ ❤️…Síce nie som dieťa, ale veľmi ďakujeme, takúto akciu si bude celá škola pamätať ešte dlho ???????♥️Waw. Super. Úžasné čo robíte pre tie decká ?…Skveleeeeeee ?? ešte som nikdy mladého nevidela takého šťastného :))))) ruky mu už dva dni neumývame, všetko mu doprajem :))))))))))♥️ ? Aj ja chcem chodiť na Nábrežnú?