Mám rad seba. A ty ?

Za umením treba vypadnúť z domu. Cestovať, alebo sa vybrať do Domu kultúry. Na pozvanie pani riaditeľky ZUŠ Evky Kralikovej, sa našim žiakom predstavil tanečný súbor Michaela Cisarikova Dance Company (MCDC). Tri tanečníčky tohto súboru z Londýna predviedli scénický moderný tanečný program I Love Myself, Do You? Čo v našom jazyku znamená asi Mám rád seba, a ty? Boj mladej Emily so svojím vnútorným dobrým a zlým. Toto prežíva každý človek. Originálna hudba, niekedy až akrobatické či baletné prvky troch predstaviteliek, hra tieňov. MCDC sa predstavili s touto dokončenou choreografiou po prvýkrát na Slovensku práve našim žiakom. Cieľom programu bolo spropagovať moderné tanečné umenie na, nielen profesionálnej úrovni. Na záver sa totiž predstavil aj tanečný odbor našej ZUŠky v stvárnení piesne Johna Lemmona. Výborná pozvánka do tanečnej skupiny Mirky Drndovej a Zuzany Kubiniovej.