Mikuláš na ZŠ Nábrežná

Dňa 6. 12. v našej krajine slávime sviatok sv. Mikuláša, o ktorom sa tráduje, že mal dobré a štedré srdce. A tak tento deň sme si aj v našej škole pripomenuli jeho pôsobenie. Žiaci mali kostýmy alebo aspoň nejaké prvky sv. Mikuláša, či jeho pomocníkov: anjela alebo beťára čertíka.

Skupinka 9kov prišla s iniciatívou, že by v tento deň radi potešili svojich mladších spolužiakov.

A tak sa vypravili po jednotlivých triedach s dobrou náladou a vôľou.

Chcem sa im veľmi pekne poďakovať za ochotu, nápaditosť a chuť urobiť iným radosť.

Spoločne dúfame, že sme potešili žiakov 3. a 4. ročníka a ďakujeme za ich prijatie, šikovnosť a detskú úprimnosť. Veď radosť rozdávaním rastie.

Srdečná vďaka „Mikulášovskej výprave“- Adamkovi, Emke, Laurike, Lívinke, Rebeke a Viktorke

z 9.A.

Mgr. Anna Ochodničanová