Olympijský deň na ZŠ Nábrežná

Za veľmi teplého a slnečného dňa sa v priestoroch školského ihriska konal už 5.ročník Olympijského dňa detí materských škôl. Pozvanie prijali „športovci“ a ich „vedúce“ z MŠ 9.mája Lienka , MŠ Komenského a MŠ Litovelská. Množstvo chlapcov a dievčat si určite prišli na svoje. Po úvodnej prísahe športovcov a rozhodcov nasledovali samotné súťaže:
– beh na 30m
– prekážková dráha na multifunkčnom ihrisku
– skok do diaľky z miesta – žabka
– hod na cieľ v guľovom sektore
– štafeta
Na organizácií celej akcie sa podieľali vyučujúci ZŠ Nábrežná, žiaci 9.C triedy
a pracovníčky CVČ KNM. Aj občerstvenie určite padlo vhod.
Okrem dobrej zábavy a športových výkonov si deti odniesli diplom, medailu a malé drobnosti, ktoré im budú pripomínať dnešný deň. MŠ Lienka i víťazný pohár. (I.J.2014)

Zanechať odpoveď