Poďte s nami do Holandska

Keukenhof, Amsterdam a diamanty

– exkurzia organizovaná v spolupráci s CK GAD Tours

Amsterdam, malebné mesto na grachtách, plné cyklistických chodníkov, krásne kvetinové lány a brusiarne diamantov sú lákadlá, ktoré Vám na tomto zájazde pozdvihnú náladu. Keukenhof je najväčší kvetinový park sveta – top prehliadky.

19. – 22.4. 2017

Program:
1. DEŇ: Odchod doobeda smer Čechy, Nemecko, Holandsko.

2. DEŇ: Ráno príchod do Holandska, Keukenhof, ktorý je známy ako záhrada Európy. Je tu vysadených viac ako 6 mil. cibuliek kvetov a je preto najväčšou kvetinovou záhradou v celej Európe s celkovou rozlohou 32 ha. Obdivovať tu môžete krokusy, narcisy, tulipány, ľalie, hyacinty, V jednotlivých častiach parku sa nachádzajú rôzne výstavy. Popoludní nás čaká prehliadka brúsiarne diamantov Coster Diamonds s odborným sprievodcom v Amsterdame. Brúsiareň je jednou z najstarších, stále fungujúcich brúsiarní v Holandsku. Počas svojej histórie sa podieľala na brúsení a leštení viacerých majstrovských diel, ako napríklad koruny kráľovnej Mary. Večer odchod na ubytovanie, nocľah.

3. DEŇ: Po raňajkách celodenná prehliadka Amsterdamu: námestie Dam s kráľovským palácom, vstup do Múzea A. Frankovej, vstup do múzea voskových figurín Mme Tussaud, okolie Rijsk múzea, malebné ulice s grachtami, kvetinový trh s drevákmi aj syrmi, osobné voľno. Po prehliadke odchod na cestu domov.

4. DEŇ: Príchod domov v popoludňajších hodinách.

Základná cena : 164 € bez vstupov

Celková cena pre žiaka 192€ + poistenie.

V základnej cene je zahrnuté: doprava luxusným autokarom, sprievodca, odborný sprievodca v brusiarni diamantov, 1 x ubytovanie v hoteli, 1x večera, 1 x raňajky.

K tejto cena treba pripočítať cestovné poistenie (podľa ponuky školy alebo individuálne) a vstupné, ktoré dokopy predstavuje 28E pre žiakov ZŠ. Konkrétne: záhrady Keukenhof 10E, Múzeum voskových figurín 12E, Múzeum Anny Frankovej 6E.

Pre dospelých sa základná cena 164E nemení, mení sa len cena vstupného, ktoré sa ale vyberá už priamo na exkurzii a nie je potrebné ho platiť vopred. Informatívne ceny vstupného Keukenhof dospelí 16E, Múzeum voskových figurín 12E, Múzeum Anny Frankovej 11E.

EXKURZIA sa zvyčajne PLATÍ NA SPLÁTKY PO včasnom ODOVZDANÍ PRIHLÁŠKY A ZÁLOHY.

Prihlášky na ekurziu na vyžiadanie aj v Kabinete CJ alebo e-mailom na: jolana.kubisova@gmail.com