Šiškový karneval v treťom ročníku

Dňa 03.03.2015 sa v treťom ročníku uskutočnil tradičný karneval, ktorý prilákal mnoho detí. S veľkou radosťou sa obliekli do masiek a zmenili sa na futbalistov, policajtov, princezné, čarodejnice, zvieratká a iné rozprávkové bytosti. Na úvod karnevalu sa krásne masky usporiadali do kruhu a začalo predstavovanie. Všetky boli veľmi zaujímavé a jedinečné. V karnevalových maskách išli aj pripravené súťaže jedna radosť. Nechýbalo samozrejme občerstvenie, o ktoré sa ochotne postarali naše kuchárky, ako aj samotní rodičia detí. O výbornú zábavu, program, súťaže, moderovanie a hudbu sa postarali pani učiteľky J. Vlčková, R. Vlčková, E. Perďochová a M. Janeková. Na záver boli všetky masky obdarované diplomom a sladkou odmenou. Karneval dopadol podľa našich predstáv a už teraz sa tešíme na ďalší ročník.

Mgr. Martina Janeková

Zanechať odpoveď