Súťaž školských klubov detí

Dnes sme sa zúčastnili s výberom najzdatnejších detí z ŠKD na Atletickom trojboji v ZŠ Dolinský Potok,kde celkovo súťažilo 5 školských klubov z okolia. Deti si popoludnie užili a podarilo sa im získať viacero ocenení jednotlivcov. Čo nás najviac prekvapilo a potešilo je, že na základe sčítania výsledkov sme ako celok ŠKD získali celkové víťazstvo v celom trojboji a odniesli sme si putovný pohár víťazov 🏆 🏆🏆💪 Uvádzame úspechy naších detí: Kategória ml. dievčatá: JASMIN JALOVIČÁROVÁ 🥈 Skok z miesta, 🥉Beh Kategória ml. chlapci: DOMINIK HORÁK 🥈 Skok z miesta, 🥉 Hod do diaľky MARTIN VLČEK 🥇 Skok z miesta, 🥈 Beh RIŠKO KOVÁČ 🥉Skok z miesta, 🥉 Beh Kategória st. dievčatá: SOFIA OCHODNIČANOVÁ 🥉 Hod do diaľky TIMEA MIHALDOVÁ 🥉Skok z miesta Kategória st. chlapci: MATEJ CIPKO 🥈 Hod do diaľky, 🥈 Beh SAMUEL MIHALDA 🥉 Hod do diaľky