Tekvičkový deň u prvákov

29. októbra 2014 sa u prvákov usídlili tekvičky. Maľované, vystrihované, vyrezávané. Veď bol  Deň tekvičiek! A v tento neobyčajný deň nás navštívili aj naši kamaráti – predškoláci z MŠ 9. mája so svojimi pani učiteľkami.

Pripravili sme si pre nich tekvičkové medaily, ktoré ich ochránili pre zaklínadlami ježibaby Teodory. Potom si prezreli naše triedy zahalené do tajomstva kúziel, spoznali našu školu a stretli sa so svojimi staršími kamarátmi prvákmi.

Spoločne sme sa zabavili, zaspievali si, ochutnali dobroty, čo pripravili maminky našich prváčikov, za čo im veľmi pekne ďakujeme!

Dúfame, že sa našim kamarátom škôlkarom u nás páčilo a  tešíme sa na ďalšie stretnutia.

Tento pekný deň bude všetkým pripomínať pamätný list, ktorý si odniesli so sebou..

 

Mgr.K.Jakubíková

Zanechať odpoveď