Turnaj o pohár riaditeľky CVČ

Dňa 16.decembra 2014 sme našu telocvičňu zapožičali CVČ KNM, aby sa mohol uskutočniť tradičný turnaj vo futbale ml.žiakov- O pohár riaditeľky CVČ. Bola to veľmi dobrá akcia, na ktorej sa predstavilo množstvo mladých futbalových talentov roč.2004 a ml. Zúčastnili sa 4 školy. Našu školu reprezentovali: T.Hutira, P.Ovečka, J.Bojda, D.Vlček, A.Szíjjártó, R.Tóth, M.Stalmašek.

Naše zápasy sme odohrali nasledovne:
ZŠ Nábrežná – ZŠ Hor.Vadičov 13:1
ZŠ Nábrežná – ZŠ Clementisova 0:0
ZŠ Nábrežná – ZŠ Dol.Potok 7:2

Keďže sme ani jeden zápas neprehrali, nastrieľali sme veľký počet gólov, naše víťazstvo bolo zaslúžené. Chlapci dostali medaily a škola vlastní na jeden rok putovný pohár.

Dňa 17.decembra sa konal ďalší turnaj vo futbale starších žiakov, tentokrát na Spojenej škole v KNM. Hralo sa v dvoch skupinách. My sme mali v skupine H.Vadičov a ZŠ Clementisova.
Vo finále nás porazili žiaci z H.Vadičova, ale aj za 2.miesto treba poďakovať chlapcom našej školy.
Poradie:
1.miesto Hor.Vadičov