TVORIVÉ DIELNE SO SOŠ STROJNÍCKOU

Dňa 23.6.2020 navštívili našich druháčikov a prváčikov p.učitelia so SOŠ Strojníckej v Kysuckom Novom Meste. V rámci Projektu na podporu technickej zručnosti u detí primárneho veku si pre nich pripravili výrobu stojanu na kuchynské utierky – Kohútika. Deti si mohli vyskúšať svoje technické zručnosti pri práci s drevom. S pomocou šikovných pánov učiteľov brúsili, maľovali a lepili jednotlivé komponenty.

Deťom sa tento deň veľmi páčil a každý si domov odniesol krásny výrobok z dreva.

Srdečne ďakujeme v mene všetkých druhákov, prvákov i pani učiteliek predovšetkým p. Mgr. P. Koptákovi, PaedDr. M. Vojsovičovi, Mgr. Š. Mitkovi , Mgr. J. Hodasovi, a tiež vedeniu SOŠ Strojníckej – p.riaditeľovi Ing. Mgr. O. Holienčikovi  za krásne pripravený projekt.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!