Vzdušný hokej – turnaj v ŠKD

Dňa 29.11.2019 bol ten správny čas na zorganizovanie turnaja vo Vzdušnom hokeji medzi oddeleniami prvákov a druhákov v ŠKD.

V týždni si jednotlivé oddelenia spravili triedny výber, z ktorého do semifinále postúpili vždy 4 súťažiaci. A prišiel ten deň, kedy sa odohrávalo veľké semifinále a následne finále.

Najskôr si zmerali svoje sily 8-mi prváčikovia. Bojovali proti sebe v náhodnom výbere. Zvyšní kamaráti povzbudzovali o dušu svojich favoritov a súťažnú atmosféru si tak užili aj tí, ktorí nepostúpili do záverečného turnaja. Prekvapivé pre nás bolo aj to, že dievčatá dokázali odolať a poraziť aj chlapcov J Až také výborné „babské“ výkony sme nečakali J

Nakoniec kamaráti za veľkého potlesku ocenili víťazov, rozdali sme odmeny a mohli sme turnaj úspešne ukončiť. Všetci dostali účastnícke diplomy a prvé tri miesta v oboch ročníkoch boli ocenené aj peknými cenami.

Po prvákoch nasledoval turnaj druhákov, ktorý prebiehal obdobným spôsobom.

V závere  k nám zavítal aj pán riaditeľ Igor Drexler, ktorý najskôr pozorne sledoval a nakoniec ho víťazi oboch turnajov vyzvali na súboj J Prváčika Dávidka síce porazil, ale druhák Jarko sa nenechal zahanbiť a úspešne zabojoval. Potom si priateľsky len tak zahrali s pánom riaditeľom aj iné deti, samozrejme všetci by chceli, ale nevieme, či by to pán riaditeľ ustál 😀 😀 😀 Takže sa s nami priateľsky rozlúčil, a šiel za svojimi ďalšími povinnosťami. Ďakujeme mu za návštevu

Deti sa už pýtali, kedy bude ďalší podobný turnaj, takže vidieť, že boli spokojné J

No, a na záver, ako to teda dopadlo?

Prváci: 1. miesto : Dávidko Koleňák, 2. miesto: Julka Koptáková, 3. miesto: Maťko Cipko

Druháci: 1. miesto: Jarko Ferro, 2. miesto: Natálka Koňuchová, 3. miesto: Jarko Vlček

Srdečne blahoželáme !!!!!! 🙂