Deň Zeme

22. apríl –deň, kedy má sviatok naša planéta Zem ,bol už minulý týždeň .No až dnes nám konečne počasie prialo a my sme  mohli  zorganizovať  brigádu ku Dňu Zeme. Zamerali sme sa na vyčistenie časti nábrežia Kysuce  smerom k nákupnému centru Lidl. Naši žiaci – konkrétne 9.B,8.B a 7.A  triedy , vyzbierali množstvo odpadkov  , ktoré tam zanechali  naši nezodpovední  spoluobčania. Naozaj si zaslúžia tieto deti poďakovanie .Dôkladne vyčistili aj malý potôčik ,ktorý bol ako po iné roky , plný rôznych odpadov. Pripájame aj aktuálne fotografie pred vyčistením a tesne po vyzbieraní nečistôt  a spriechodnení odtoku vody. Čo je, ale veľkou útechou pre nás všetkých ,je to, že vriec naplnených odpadom,   je z roka na rok  menej. Tešíme sa  a veríme tomu, že príde aj taký ,,Deň Zeme“ kedy sa budeme len prechádzať a tešiť sa z našej krásnej a čistej prírody. Dnes patrí určite poďakovanie  všetkým, ktorí prispievajú  svojimi aktivita ku zdravšiemu a čistejšiemu životnému prostrediu okolo nás. Pripájame aj zopár fotografií :