Detský karneval v treťom ročníku

Dňa 27.februára 2014 sa uskutočnil tradičný detský karneval žiakov tretieho ročníka.
Priestory školskej jedálne sa zmenili na rozprávkovú krajinu ,pretože do nej zavítalo mnoho postáv nielen z detských rozprávok ,ale aj zo zvieracej ríše .Karneval bol zahájený promenádou masiek .Deti sa predstavili v rôznych kostýmoch od princeznej ,víly, piráta, vodníka až po obľúbeného supermana .Každá maska dostala diplom a sladkú pozornosť.
Potom už nasledoval tradičný program karnevalu- súťaže ,hry a tanec .Pre návštevníkov tejto akcie bolo pripravené občerstvenie .Občerstvenie pripravili naše milé pani kuchárky s vedúcou jedálne Vladimírou Klečkovou a mamičky žiakov .Po skončení karnevalu sa nikomu nechcelo ísť domov. Všetky deti si to užili a teraz sa opäť môžu tešiť na ďalší karneval v budúcom roku.
Vďaka za uskutočnenie tejto akcie patrí všetkým ,ktorí sa podieľali na jej príprave .Nemožno zabudnúť sa poďakovať rodičom ,ktorí pripravili pre deti skutočne pekné a nápadité masky.

Mgr.Čelková Jana

Zanechať odpoveď