Jabĺčkové dopoludnie

JABLKO – také jednoduché  slovo, s ktorým sa stretávame už od  útleho  detstva.  Sladké, voňavé , šťavnaté…  Pre niekoho nenahraditeľné.

Deti druhého ročníka ocenili jedinečnosť tohto ovocia v piatok 12. októbra. Do školy prichádzali vyzbrojení s množstvom jabĺk a rôznymi voňavými jablkovými dobrotami. Oblečení v jabĺčkových farbách od červenej po žltú a zelenú. Tento hravý „Jabĺčkový deň“ sme si spestrili tematickým integrovaným vyučovaním. Písanie, počítanie, vystrihovanie, maľovanie aj lepenie sme venovali tomuto vzácnemu ovociu. V duchu niekoľkoročnej tradície nás navštívili predškoláci z MŠ – Komenského, ktorých pobavilo naše,                     ako inak, jabĺčkové divadielko, pesničky aj čítanie. Výsledkom tvorivej dielne tohto dňa bola jabĺčková čelenka, ktorá bola ozdobou každého dieťaťa.

Všetkým rodičom detí druhého ročníka aj touto formou ďakujeme za výbornú spoluprácu             a podporu  našich aktivít.

Mgr. Jarmila Bandurová