Jesenné čarovanie v školskom klube

Jesenné obdobie máme radi, najmä v období keď svieti slniečko a všetko je nádherne pestrofarebné. Aj deťom v ŠKD vyčarilo slnko dobrú náladu a dostali sme chuť niečo vytvoriť. V tomto jesennom čase sme využili dary prírody – lístie, gaštany, tekvice, šípky, levanduľu a podobne. Niektoré deti si vyrábali trpaslíkov z lístia, iné zasa vyzdobovali rôznymi spôsobmi tekvice a takisto sme sa dotkli témy haloweenu, na ktorý sme vyrábali haloweenske strašidelné lampáše. Našu celotýždňovú tvorbu sme zavŕšili výstavkou. Keďže rodičia k nám do budovy nemôžu vstupovať a výstavu by si nevychutnali, rozhodli sme sa v hlavnej budove školy potešiť starších kamarátov a pani učiteľky, ktoré tadiaľ dennodenne prechádzajú. Veríme, že sa im naše výtvory budú páčiť.