Keď na jeseň začne fúkať…

Keď na jeseň začne fúkať silný vietor, na oblohe objaví sa drak, sú slová známej slovenskej piesne, ktoré sa  niesli dnešným naším  dňom.

V utorok 8. októbra boli  pripravené všetky šarkany detí z tried prvého ročníka na svoj slávnostný let. A tak sme sa spolu s tetami z Centra voľného času vybrali na ich neobyčajnú prezentáciu. Priestor pri rieke Kysuca bol ich hlavnou arénou. Všetky pani učiteľky, tety Danka, Majka a Janka, ba aj viacerí rodičia našich prváčikov mali plné ruky práce. Pomáhali pri nevšedných nehodách lietajúcich drakoch a ich opätovnom oživení, aby sa mohli na nás  čo najdlhšie  z výšky pozerať. Deti boli veľmi usilovné, preto bez pamiatky na tento deň a sladkej odmeny nezostalo žiadne z nich.

Túto veselú utorkovú zábavu ukončilo veľké ĎAKUJEME všetkým, ktorí sa podieľali na jej realizácii.

Mgr. Jarmila Bandurová