Koncoročný výlet 9.C – super bodka na záver

Tak sme sa predsa dočkali- vytúžený deviaty ročník… Aj my sme sa najviac asi tešili na koncoročný výlet, ktorý ako ináč- sme spájali s chatou. Aspoň jednu noc mimo domu, bez dozoru rodičov, užívať si tú správnu atmosféru- nočné strašenie, chichútanie sa , vymýšľanie rôznych bláznovstiev. Naša trieda sa vybrala do oblasti Liptova- konkrétne Hrabovo, kde sme boli  ubytovaní na jednej  z chát, úplne v horách. Prvý deň sme absolvovali super túru po tzv. Obrovej ceste až do Čutkovskel doliny, kde už na nás čakala krásna dedinka- drevenice, jazero so pstruhmi, rôzne domáce zvieratá, ktoré boli vďačné za naše pohladkanie. Večer sme si užívali pri plameni ohníka, zurčaní potoka  a vôni opečených špekačiek a slaninky. Druhý deň sme statočne zvládli výlet kabínkovou lanovkou na Malinô Brdo-v zime známe  lyžiarske stredisko  a teraz v lete nádherne rozkvitnuté vysokohorské lúky, dominantné skaly, odtiaľ sme došlapali  späť na našu milú chatu, pred cestou domov sme si pochutili na výbornom obede v blízkej reštaurácii a hajde sa vláčikom domov. Unavení, ale plní nových dojmov a zážitkov sme šťastlivo dorazili späť a v stredu znovu do reality uzatvárania našich koncoročných známok…. Bolo naozaj fáááájn …Pripájame zopár veselých  záberov :