O PUTOVNÝ POHÁR PREDSEDU…

..RODIČOVSKEJ RADY PRI ZŠ NÁBREŽNÁ

 4.ročník tohto turnaja vo florbale prebehol tentoraz v termíne 10.12.2013. Žiaľ, ZŠ Krásno nad Kysucou, sa tentoraz nemohla zúčastniť. Turnaj preto odohrali tri družstvá. ZŠ Clementisova, ZŠ Námestie mladosti Žilina a domáca ZŠ Nábrežná.

Úvodné slová a teda otvorenie turnaja, za predsedkyňu RR p.Slávikovú aj za RŠ p.Drexlera, povedal p.Jurkovič. Predstavil zúčastnené družstvá, rozhodcov podujatia ( Sarah Židekovú a Kristínu Ďurinovú ) a oboznámil s pravidlami.

Systém každý s každým dopadol najlepšie pre ZŠ Clementisovu, ktorá vyhrala putovný pohár a odniesla si aj pohár za najlepšieho strelca (J.Gajdošík). Na druhom mieste skončila domáca ZŠ Nábrežná a tretie miesto obsadila ZŠ Námestie mladosti. Celé podujatie sa nieslo v športovom duchu, vianočnej nálade a najmä priateľskom ovzduší.

Našu školu reprezentovali: S.Panák, F.Puraš, I.Korčák (1gól), M.Roman (3góly), T.Ovečka, M.Madigár (3góly), J.Ščamba (1gól), O.Lisko. Rodičovskej rade ďakujeme za finančný príspevok na turnaj, M.Gajdošovi za prácu pri časomiere.

Zanechať odpoveď