Ocenenenie najlepších žiakov primátorom mesta

Je naozaj náročné vybrať toho najlepšieho. Zvlášť, keď sa jedná o stretnutie s pánom primátorom. Ing. Marián Mihalda nezabúda ani na talenty zo školských lavíc. Ako sám uviedol: „Bolo mi cťou, privítať úspešných žiakov našich základných škôl, na ktorých sme hrdí.“ Každý zažil počas školských rokov dobré aj zlé. A je veľmi motivujúce, keď si naše úspechy všímajú aj na tých najvyšších miestach nášho zriaďovateľa. „Najúspešnejší žiaci našich základných škôl mi pripomenuli mnohé z mojich priorít a snov, nabili ma potrebnou energiou a entuziazmom pokračovať v rozbehnutých projektoch a dotiahnuť ich do konca. Už len kvôli nim a ostatným mladým ľuďom, ktorí chcú pre naše mesto a svoje okolie tú najlepšiu budúcnosť.“ s dávkou entuziazmus a hrdosti pokračuje pán primátor. A Nábrežná má v svojich laviciach tento rok naozaj skvelú budúcnosť nášho mesta. Ako riaditeľovi školy je mi príjemné, keď vidím, že práca učiteľov, snaha a talent jeho žiakov je ocenená. Napríklad aj pozvaním na spoločné raňajky. Koho ale vybrať ? Tentokrát som sa rozhodol pre deviatačku Ninku Trnovcovú, víťazku okresného kola recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín a druhej v olympiáde z chémie, tiež v okresnom finále. Nedá mi nespomenúť, z akého rozsiahlého „playlistu“ som vyberal – Ivko Martiška, Adamko Hruška, Katka Hvolková, Martinko Gažo, Miško Škulec, Saška Žáková, Marek Holík, Andrejko Chládek… a to uvádzam iba víťazov, či strieborných okresných kôl rôznych súťaží. My sme Nábrežná a myslíme aj na talenty. ???♥️?