Siedma Noc s Andersenom

Dňa 27. 3. 2015 sa v našej škole ZŠ Nábrežná konalo medzinárodné podujatie Noc s Andersenom. Tento mimoriadne obľúbený  rozprávkový projekt  sa uskutočnil u nás už siedmykrát.

Deti piateho ročníka počas noci „Na divokom západe“ sprevádzalo 5 pedagógov : Mgr. Adriána Ondrejášová, Mgr. Vierka Hmírová, Mgr. Slávka Svrčková, PaedDr. Igor Drexler a Mgr. Monika Mojtová.

Celý čas, ktorý sme strávili v škole, bol vyplnený aktivitami rôzneho druhu ( čítanie, súťaženie, kreslenie,… ) a aj hodnotami ako sú túžba po poznaní, úcta a priateľstvo.

Veľmi by som chcela aj touto cestou poďakovať ešte raz : našim vzácnym hosťom z  Brass Quartetu zo ZUŠ v KNM pod vedením pána Mgr. Štefana Zábojníka, pánovi dekanovi Petrovi Holbičkovi i pánovi kostolníkovi, Divadlu zo šuflíka, pizzerii Viola, Paule a Peti,  maminkám, tetám a babkám – pani Staníkovej, Romanovej, Hvolkovej, Droštinovej, Malichovej, Bojdovej, Paľuchovej, Oravcovej, Jurákovej, Sládekovej, Čurajovej, Svrčkovej, Pavlíčkovej, Vlčkovej, Marčanovej, Zajacovej, Majtinkovej (za sladké dobroty J), Rodičovskej rade pri ZŠ Nábrežná, zúčastneným kolegom, pánom školníkom, vedúcej školskej jedálne  pani Ing. Vlaďke Klečkovej a pani kuchárkam, pani upratovačkám, dievčatám zo 7.A, Kikovi, Viki, Monike, Esterke, Lucke, Anetke a Simonke  zo 6.C,  p.uč. Kultánovej, pánovi Meriačovi, Mojtovi, Ondrejášovi, .., i všetkým tým, ktorí akokoľvek pomohli. Dočítania!                 

                                                                                                                    Mgr. Monika Mojtová, organizátorka projektu

 

P1240143Rozprávková noc očami niektorých zúčastnených detí:

-Bol to zážitok, na ktorý nikdy nezabudnem, veľmi sa mi to páčilo. (Jarko B.)

-Som veľmi rad, že som tam bol, mal som tam dobrých kamošov a bolo aj veľa zábavy a radosti, chcel by som, aby to bolo častejšie. (Timo R.)

-Bol to dobrý večer, veľa som sa zabávala, smiala, program bol super, bol to pre mňa jedinečný zážitok, aj darčeky mi budú pripomínať túto noc.  (Zuzka J.)

-Veľmi ma potešila táto zázračná noc, všetko, čo sa tam stalo, zostane navždy v mojich spomienkach.(Peťka M.)

-Najviac sa mi páčilo všetko, jedinečný zážitok.(Nico K.)

-Najviac sa mi páčila nočná vychádzka. Som rada, že som sa tej noci zúčastnila. (Linda Š., Anetka S.)

-Páčilo sa mi, že nám pani učiteľky pred spaním čítali rozprávky, keby som mal možnosť si to zopakovať,

určite by som išiel. (Ondrej S.)

-noc ma veľmi bavila, boli tam príjemné pani učiteľky, nikdy na to nezabudnem, len ma zaskočilo, že to končilo o 9.30, bolo by lepšie, keby o 11.00 alebo o 15.00, ale inak super.(Juraj P.)

-bol to zážitok na celý život, ktorý sa už nebude opakovať, tak tam bolo dobre, že sa to nedá opísať. (Terézia Z.)

Zanechať odpoveď